Дмитро Вовнянко: Якщо ви не вірите що в ОПУ істерика через Марш Патріотів, то почитайте це”

“Якщо ви не вірите що в ОПУ істерика через Марш Патріотів, де мінімум 2/3 учасників склали прибічники Порошенка – почитайте це. Анонімний телеграм-канал, який поширював казочки про “Порошенка на яхті” тепер накинувся на Сашка Погребиського”, – написав блогер та журналіст Дмитро Вовнянко на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”, передають Патріоти України, та продовжив:

“Сашко, виявляється, не воював. Оно як! Щурики зелені! Не воював ваш комік Зеленський. І ваш “корабельна сосна” Корнієнко. І ваш колишній шеф Шарія, Подоляк. Бо Сашка у 95-й аеромобільній пам’ятають і знають. В т ч – по передовій. Нагороди свої Сашко має за діло – вам таких не дадуть, бо бойові нагороди не дають боягузам.

І я точно знаю за що наїхали на Погребиського. По-перше, Сашка досі тягають по судах за те що у ватника Волошина він зеленкою не кидав. Він був поруч і тому його затримали – бо з ЄС.
По-друге – Сашко шикарний організатор. Сашко регулярно на виду, саме тому що він уміє збирати людей і організовувати їх на боротьбу. Саме тому Сашко для них небезпечний. Вони бояться Погребиського. І правильно роблять.
І по-третє. Саме Сашко був одним з організаторів Маршу Патріотів, де прибічників Порошенка тільки в колонах Справи громад і Братів по зброї зібралося 2/3 від всіх учасників. Це не враховуючи тих хто йшли в інших коробках і тих хто стояв край дороги.
Те що канал Смердюча хата… вибачте, Каточний офіс накинувся на Сашка – не дивно. Вже й дитині зрозуміло, що канал цей – зливний бачок ОПУ. Очевидно, діяльність Сашка їх бісить. І це добре. Бо Погребиський – не зупиниться. І ми всі – так само, скільки б ОПУ не кидало в бій ботів, провокаторів і засмерділих зеленою цвіллю свідків антирейтингу”.

Патріоти України

Author: admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *