Київ: Масштабне забруднення акваторії озера нафтопродуктами. Прокуратура порушила кримінальну справу

У київську водойму зливають нафтопродукти. Йдеться про озеро Кирилівське в Оболонському районі столиці. Про це повідомили на сторінці Facebook “Почайна”, передають Патріоти України.

Що відомо
Зазначається, що викид нафтопродуктів стався 23 листопада.

Даний факт передано для розслідування в рамках кримінального провадження 4202110205000092 за ст. 242 Кримінального кодексу України (“Порушення правил охорони вод) в Оболонську окружну прокуратуру міста Києва.

Завдяки небайдужим мешканцям району було розпочато кримінальне провадження. Заяву в поліцію подала Аннабелла Моріна. “Велике прохання: якщо ви бачите, що якась автозаправка, автомийка, що зливає в систему зливової каналізації відходи своєї діяльності або бачите скиди в озера, як вчора в Кирилівське, направляйте в прокуратуру матеріали з вимогою долучити до розслідування у зазначеному провадженні”, – сказано в повідомленні на сторінці.

Для довідки
Зазначимо, що в Кирилівське озеро нафтопродукти потрапили через річку Сирець. Річка Сирець – історична і значуща. У всі віки це була притока Почайни, сьогодні вона впадає в одне з Почайнинських озер.

У місці впадання сирцю в Почайну в 50-тих роках минулого століття експедиція “Великий Київ” знайшла поселення трипільської культури (4 тис. до н. е.).

Патріоти України

Author: admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *