Новий радник Разумкова підтримував “Беркут” і носив георгіївські стрічки

Колишній глава Харківської обласної ради і член “Партії регіонів” Сергій Чернов став позаштатним радником голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Чиновник сказав, що призначений радником на громадських засадах і буде займатися питаннями розвитку місцевого самоврядування та проведення реформи децентралізації, передає “Депо”.

“На сьогоднішній день без ВР реформа в країні ніяка неможлива, всі законодавчі ініціативи, які сьогодні реалізуються, реалізуються практиками. Тому, я вважаю, що абсолютно буде корисним, якщо я і колеги мої, команда людей, які з практичного боку працювали і продовжують сьогодні займатися місцевим самоврядуванням, буде об’єктивно інформувати, в тому числі і керівника Ради”, – говорив він.

За його словами, він не буде брати участь в написанні законопроєктів. Чернов сказав, що як радник Разумкова виконуватиме доручення глави парламенту.

Нагадаємо, що Чернов був помічений в ряді скандальних випадках. Так, в січні 2014 року він, як і тодішній глава Харківської ОДА Михайло Добкін і вся фракція ПР в облраді провели сесію в футболках з написом “Беркут”.
Пізніше в лютому 2014 року в Харкові Чернов увійшов до складу так званого “Всеукраїнського громадського союзу “Український фронт”. На заході він та інші учасники були з забороненими в Україні георгіївськими стрічками.

https://uazmi.org/

Author: admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *