Президент Володимир Зеленський: Люди, які “хочуть щось змінити”, повинні бути готові займати високі посади за зарплату в 30 тисяч гривень.

Президент Володимир Зеленський заявив, що працювати на державних посадах в Україні економічно невигідно, крім того – це негативно впливає на репутацію. Глава держави зазначив, що люди, які “хочуть щось змінити”, повинні бути готові займати високі посади за зарплату в 30 тисяч гривень.

Відповідні заяви президент зробив 10 вересня під час форуму Ялтинської європейської стратегії (YES), відповідаючи на запитання українського випускника Кембриджа Артема Шаіпова, передає УП. Останній зазначив, що Асоціація українців-випускників провідних університетів світу відправила Зеленському лист про готовність співпрацювати, коли президент тільки вступив на посаду. Ніхто на це звернення так і не відповів.
Шаіпов сказав, що членами Асоціації є близько 3 тис. осіб, які навчалися за кордоном у відомих університетах і хочуть працювати на українську державу. Зазначимо, що раніше Шаіпов був главою цього об’єднання.

Зеленський запевнив, що підтримує таку ініціативу. “Я не просто за, щоб такі люди працювали. Я вам чесно скажу, я хотів би, щоб замість нас працювали такі люди. Тому що ми всі напрацювалися, якщо чесно”, – сказав президент.

В Україні скоро буде ”зарплатна” революція: введуть величезні штрафи, а індексації більше не буде
Він додав, що, якщо “без гучних слів”, то працювати на державу складно, дешево і невигідно.

“Уся репутація, яка була у вас до цього, вона змінюється, на жаль”, – зазначив політик.

За його словами, держдіячам залишається лише сподіватися на те, що в майбутньому про них скажуть: “Усе ж, напевно, не брехав, нормальна людина”.

“Це максимум!” – вказав Зеленський, назвавши такі умови викликом. “Чи готові ви і такі люди, як ви, просто заради того, що хочеться змінити щось, працювати на державу Україна на високій посаді за 30 тисяч гривень?” – запитав він.

Шаіпов відповів ствердно. За його словами, в цьому випадку необхідно бути впевненим у тому, що діяльність буде приносити користь країні та народу. На це Зеленський сказав, що бере хлопця на роботу. Він попросив його звернутися до голови Офісу президента, щоб обговорити деталі.

Як раніше писав OBOZREVATEL:

на полях форуму YES Зеленський висловився про те, чи піде на другий термін, а також про дії влади щодо боротьби з пандемією.

Головні заяви президента України, озвучені під час Ялтинської європейської стратегії, можна знайти в нашому матеріалі.

https://news.obozrevatel.com/

Author: admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *