“Слуги” в Раді одержали вказівку провалити голосування за постанову “Європейської солідарності” про утворення ТСК “по вагнерівцям”

Нардепам від фракції “Слуги народу” поставили завдання провалити сьогодні голосування за постанову про утворення тимчасової слідчої комісії (ТСК) для розслідування зриву спецоперації із затримання бойовиків “ПВК Вагнера”.

Відповідне листування вдалося зафіксувати кореспонденту #Букв.

Воно велося в чаті “група Гришиної” (ймовірно, йдеться про депутатку від “СН” Юлію Гришину).

“Слугам” дали вказівку провалити проєкт постанови про ТСК щодо “вагнерівців”, ініціатором якої виступала “Європейська Солідарність”.

Йдеться про документ “Про утворення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих протиправних дій посадових осіб, що могли призвести до уникнення кримінальної відповідальності членами “приватної військової компанії Вагнера” та нанесення шкоди національним інтересам України”. Його автором на сайті Ради вказаний нардеп від “Голосу” Роман Костенко (№4105).

Натомість нардепів-“слуг” закликали підтримати проєкт постанови № 5243 авторства голови фракції “Слуги народу” Давида Арахамії (“Про утворення ТСК Верховної Ради з розслідування можливих протиправних дій представників державної влади та інших осіб , що сприяли порушенню державного суверенітету та територіальної цілісності і несли загрозу національним інтересам та безпеці України”).

“Провалюємо ТСК щодо “вагнерівців” Пороха (Петра Порошенка, – ред.) і голосуємо нашу. Це важливо, там всього 150 голосів потрібно. Важливо не промахнутися”, – йшлося в повідомленні в чаті “слуг”.

https://bykvu.com/

Author: admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *