Сніговий шторм і 20-градусні морози: які області України накриє негодою

Погода в Україні 7 лютого принесе сніжний шторм і сильні морози в деякі області. Синоптики розповіли, де буде найбільше опадів і найнижчі температури.

Згідно з прогнозом Українського гідрометцентру, снігопади сьогодні, 7 лютого, очікуються на Заході — найбільш сильні — у Львівській, Тернопільській, Хмельницькій та Івано-Франківській областях. Невеликий сніг імовірний у Вінницькій, Житомирській, Одеській, Херсонській, Миколаївській областях. А на Закарпатті — дощ з мокрим снігом.

В областях з опадами ймовірний сильний поривчастий вітер, а там, де сухо — буде спокійніше.

Найсильніші морози сьогодні на Півночі — від -8 до -13 вдень, а вночі — до -22 градусів. На Заході вдень -2… -5 градусів, вночі — до -12 морозу, у північно-західних областях — холодніше — від -8 до -10 вдень -12… -14 вночі.

У Центрі вдень -8… -11, вночі до -16 градусів, на Сході -7… -11 вдень, вночі -12… -14 морозу. На Півдні температура вище: вдень -1… -4, вночі -3… -7 градусів.

А ось 8 лютого, снігопади очікуються майже по всій країні, а на Захід прийде невелике потепління

У Києві сьогодні, 7 лютого, -9… -11 вдень, вночі -13… -15, але сніг малоймовірний. А ось у понеділок, 8 лютого — сильний снігопад. Температура вдень дещо підвищиться — від -6 до -8 градусів.

Author: admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *