Завдяки жесту з популярного на TikTok відео врятували викрадену дівчину

Дівчину-підлітка в Кентуккі (США) врятували від викрадача після того, як вона показала вірусні жести з TikTok. Ці жести означають, що людина в небезпеці та потребує допомоги

Про це повідомляє британське видання Insider.

16-річну дівчину знайшли в Кентуккі після того, як невідомий зателефонував у службу 911. Чоловік, що телефонував, повідомив, що жінка-пасажирка, яка їхала в автомобілі попереду, використовувала сигнали з проханням про допомогу. Коли поліціянти зупинили авто, вони, окрім полонянки, виявили у 61-річного водія фотографії із зображеннями сексуального акту з неповнолітніми.

За кілька днів до цього батьки дівчини (ім’я якої не розголошується) заявили, що їх дочка зникла безвісти.

Зараз затриманий перебуває у виправному центрі округу Лорел, де його заарештували за незаконне ув’язнення та зберігання контенту, що демонструє сексуальний акт за участі неповнолітньої дитини.

Сигнали, які надавала дівчина — суміш із жестів руками, які передають інформацію “насильство вдома” та “мені потрібна допомога”. Послідовність така: спершу потрібно показати розкриту долоню, потім – загнути великий палець всередину, опісля – стиснути руку в кулак.

Цей сигнал став популярним у TikTok як засіб розпізнання та допомоги жертвам насильства. В одному популярному відео, яке має понад 3,5 мільйона переглядів і 130 000 поширень, жінка демонструє, як тонко використовувати сигнали під час відеодзвінка з другом.

За задумом, такий жест можна показати начебто випадково, щоб його не помітили кривдники.

Такі дописи вперше почали з’являтися в червні 2020 року разом із повідомленнями про зростання рівня домашнього насильства в усьому світі у зв’язку із введенням карантинів. Через цю обставину багато жертв залишилися у пастці всередині зі своїми кривдниками. За даними Організації Об’єднаних Націй, кількість випадків домашнього насильства під час карантину зросла більш ніж на 20%, що є частиною тривожної тенденції, яку організація назвала “тіньовою пандемією”.

Минулого року користувачі в TikTok продовжували ділитися публікаціями державних служб, де показано, як використовувати сигнали, підвищуючи обізнаність, яка є життєво важливою для допомоги жертвам, як-от дівчина-підліток з Північної Кароліни.

Нагадаємо, Православна церква України відкрила у Київській області свій перший притулок для жертв домашнього насильства.
Насильство щодо жінок залишається надзвичайно поширеним у світі. За даними ВООЗ, впродовж свого життя кожна третя жінка, а це близько 736 млн, піддається фізичному або сексуальному насильству з боку партнера або сексуальному насильству з боку не партнера. Ця цифра практично не змінилася за останнє десятиліття.
До Міжнародного для жінок в Києві щороку проходить “Марш жінок”. Учасники й учасниці вимагають, зокрема, ратифікації Стамбульської конвенції — угоди Ради Європи проти домашнього насильства. В Україні Стамбульська конвенція прийнята, але досі не ратифікована.
Всеукраїнська рада церков та релігійних організацій закликає замість ратифікації Стамбульської конвенції, яка, на їхню думку, ангажована гендерною ідеологією, розвивати національне законодавство України щодо протидії домашньому насильству та насильству проти жінок.

https://bykvu.com/

Author: admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *