Зведення Генштабу: Росіяни проривали оборону на Слов’янському напрямку, та безуспішно

Росіяни намагалися прорвати оборону українських підрозділів в районі Долини на Слов’янському напрямку, але штурм українські воїни відбили.

Джерело: Генштаб ЗСУ

Деталі: Також на Слов’янському напрямку противник здійснював вогневе ураження із танків та реактивної артилерії неподалік Бражківки, Богородичного і Долини.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках обстановка суттєвих змін не зазнала. На останньому триває ротація підрозділів Західного військового округу. Ворог продовжує обстріли із ствольної артилерії прикордонних населених пунктів з території РФ.

На Харківському напрямку окупанти продовжують обстріл із ствольної та реактивної артилерії по лінії зіткнення, підтримують розвідку БпЛА. Противник намагався провести розвідку боєм в районі Питомника, успіху не мав, зазнав втрат та відійшов. Завдав авіаударів біля Перемоги, Ртищівки та Питомника. Вживає заходів з логістичного забезпечення підрозділів та поповнення втрат.

На Донецькому напрямку ворог обстрілював наші підрозділи із танків, ствольної та реактивної артилерії. Для розвідки маршрутів логістичного забезпечення та об’єктів критичної інфраструктури вів розвідку БпЛА.

На Краматорському напрямку окупанти завдали авіаударів поблизу Спірного. Здійснили спробу розвідки боєм в районі Серебрянки, після вогневого ураження від наших воїнів вдалися до втечі. Штурмом ворог намагався покращити тактичне положення неподалік Спірного, успіху не мав, відійшов. В районі Івано-Дарʼївки бойові дії тривають.

Author: admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *